Acasă 9 Informații publice 9 Categorie: Noutăți | Anunțuri

Noutăți | Anunțuri

Anunț cu privire la completarea sau depunerea declarației unice privind impunerea veniturilor persoanelor fizice pentru contribuabilii care au domiciliul fiscal pe raza comunei Horia

În vederea completării / depunerii declarației unice privind impunerea veniturilor persoanelor fizice pentru contribuabilii care au domiciliul fiscal pe raza comunei Horia, vă informăm că d-na Cantoreanu Camelia – inspector superior, Comp. Impozite și taxe va acorda asistență privind completarea și/sau depunerea, precum și transmiterea declarației unice privind impozitul pe venit și contribuții sociale datorate de persoanele fizice, potrivit Legii nr. 227/2015 privind Codul fiscal, cu modificările și completările ulterioare.